Sprache:

zgodnasdres: Manchester City je pobijedio Crystal Palace rezultatom 4-2

Manchester City je pobijedio Crystal Palace rezultatom 4-2

7 Apr 2024 in 05:00am
Prvo je počelo 32. kolo Premier lige, a Manchester City se suočio s Crystal Palaceom, a Manchester City se suočava s velikim pritiskom da obrani naslov ove sezone, a to nije lako ostvariti 4 uzastopna naslova Premier lige.
Kao vezni motor Manchester Cityja, De Bruyne je odmarao u prošlom kolu i vratio se u početnu postavu ovog kola protiv Crystal Palacea. U 13. minuti Grealish je probio loptu u šesnaesterac i postigao pogodak za svjetski gol za pobjedu Manchester Cityja na 1-1. U 19. minuti De Bruyne je uputio centaršut, a jedan Haalandov udarac brani Dean Henderson i propušta izvrsnu priliku. U 66. minuti De Bruyne šalje drugi pas, a Haaland u nogometni dresovi osvaja bod i pogađa te pomaže Manchester Cityju da poveća rezultat na 3-1. U 69. minuti Grealish je dobio loptu u šesnaestercu i vratio ju je De Bruyne udarcem lijevom nogom iz voleja i pogodio za pobjedu Manchester Cityja 4-1. U ovoj utakmici De Bruyne je dva puta zabio i upisao i asistenciju, što je dovelo Manchester City do konačnog preokreta. Prema službenoj statistici Manchester Cityja, De Bruyne je zabio svoj 100. gol za momčad, službeno otključavši prekretnicu. Do danas je De Bruyne odigrao 372 utakmice za Manchester City, dao je 100 golova i 167 asistencija. De Bruyne, koji je u tako izvrsnoj formi, najveće je povjerenje Manchester Cityja u odlučujućoj borbi s Real Madridom. Ako trener Guardiola želi povesti momčad u obranu naslova, De Bruyne u Manchester City dres treba igrati ključno. U ovoj utakmici De Bruyne je dao 2 pogotka i 1 asistenciju, sam režirajući preokret Manchester Cityja. Nakon utakmice dobio je savršenih 10 poena i nedvojbeno je izabran za najboljeg igrača utakmice.