Sprache:

zgodnasdres: Bayern nema nade da će zadržati naslov u Bundesligi

Bayern nema nade da će zadržati naslov u Bundesligi

1 Apr 2024 in 05:28am
Počinje 27. kolo Bundeslige, Bayern München na domaćem terenu dočekuje Dortmund. Nakon 90 minuta natjecanja, Bayern je konačno izgubio 0-2 od Dortmunda i više nije bilo nade za obranu naslova prvaka ove sezone.
U ovoj utakmici Ulreich je u nogometni dresovi čuvao vrata, obranu su činili Davis, De Ligt, Dier i Kimmich, Goretzka je bio partner Laimeru u veznom redu, a Muller, Musiala, Sane i Kane formirali su napadačku liniju prednjeg polja. U 10. minuti utakmice Dortmund je ukrao loptu na sredini terena, a Adeyemi je mirno gurnuo i pucao. Iako je Ulreich obranio, nije uspio spriječiti loptu da uđe u gol i Bayern je zaostao 0-1. U 23. minuti Muller je ubacio, a Kimmich je na centaršut pronašao Kanea, ali je ovaj glavom promašio vratnicu. Na kraju prvog poluvremena Bayern je kratko gubio 0-1. U 52. minuti Dortmund je poslao loptu u šesnaesterac, Nmesha je ubacio, a Ulreich ključno obranio. 10 minuta kasnije Bayern je poveo u izmjenama, zamijenili su Coman, Ter i Gnabry, a Muller, Musiala i Sane. U 83. minuti Ryerson je postigao još jedan pogodak u Borussia Dortmund dres i doveo Dortmund u vodstvo od 2:0. U 88. minuti Mazrawi je prošao, a Kane je glavom zabio, ali nažalost bio je ofsajd i pogodak je bio nevažeći. Bayern München je na kraju utakmice izgubio od Dortmunda 0-2, zaostavši za Bayerom iz Leverkusena 13 bodova Čini se da ove sezone više nema šanse za naslov prvaka u Bundesligi.