Sprache:

krasnauniformas's Blog

Vinicius erzielte zwei Tore

Ve 36. kole La Ligy se Real Madrid střetl doma s Alavesem. Real Madrid, který si již zajistil prvenství, vyhrál 9 ligových vítězství v řadě a je na prvním místě s 93 body! V 10. minutě hry se Bellingham v Fotbalové dresy trefil a pomohl Realu Madrid k vedení 1:0. Ve 27. minutě se prosadil Vinicius, Real Madrid 2:0. V přestávce prvního poločasu skóroval Valverde z voleje a Real Madrid zakončil první poločas vedením 3:0. V 70. minutě si Bellingham připsal asistenci, dvakrát se trefil v dres Real Madrid Vinicius a Real Madrid rozšířil svou výhodu 4:0. V 81. minutě přidal Guler doplňující trefu a pomohl Realu Madrid zajistit vítězství 5:0. Real Madrid tímto vítězstvím znovu zvýšil bodový rozdíl s Barcelonou, vede na čele žebříčku o 17 bodů!

Sporting Lisabon si zajistil titul s předstihem

Vítěz loňské sezóny Benfica nečekaně prohrál, když prohrál 0:2 s Famalicaem, porazil Portimonense 3:0 a úspěšně se dostal na vrchol Fanoušci v Fotbalové dresy byli svědky vítězství Sportingu Lisabon. Sporting Lisabon nastřílel v této sezóně portugalské Superligy 92 gólů ve 32 zápasech. Bodový rozdíl mezi Sportingem Lisabon a Benficou se otevřel na 8 bodů, čímž s předstihem potvrdil prvenství. Jedná se o 20. portugalský šampionát Super League v historii Sportingu Lisabon! Trenér Sporting CP Amorim se rozhodl zůstat u týmu i v příští sezóně. Amorim byl kdysi považován za první volbu Liverpoolu pro nového trenéra a také odešel do Anglie, aby navázal kontakt s West Ham United. Soudě podle aktuální situace se však zdá, že zájem o něj ze tří týmů Premier League ochladl , ačkoli tam jsou Některé týmy Premier League byly v kontaktu s Amorimem, ale rozhodl se zůstat ve Sporting CP a snažit se nadále vést hráče v dres Sporting CP k obhajobě titulu portugalské Super League v příští sezóně. Sám Amorim také v rozhovoru řekl: Zůstanu ve Sportingu CP, stále mám smlouvu s klubem.

Mbappe se v slzách loučí s domácími fanoušky

Na konci druhého zápasu semifinále Ligy mistrů Paris Saint-Germain prohrál doma s Dortmundem 0:1 a prohrál s Dortmundem 0:2 s celkovým skóre 0:2 a finále Ligy mistrů chyběl. Po zápase se Mbappe v jeho Fotbalové dresy rozloučil s domácími fanoušky v slzách. Možná to byl jeho poslední zápas Ligy mistrů za Paříž. V tomto zápase Paris Saint-Germain zinscenoval až do konce zápasu, včetně Mbappeho, 4x trefil branku, aniž by skóroval z takové blízkosti , nakonec byla Paris vyřazena 0-2. Po zápase hlavní trenér Enrique také řekl, že jeho tým měl v tomto zápase 4x gól. Tohle je fotbal. Ale při pohledu na dvě série je výkon Dortmundu stále silnější než Paříž a je to tým hodný povýšení. Mbappe v této sezóně nastřílel v Lize mistrů 8 gólů a je spolu s Kanem na prvním místě v seznamu střelců Ligy mistrů, s celkovým počtem 48 gólů v Lize mistrů Bohužel Mbappe stále nevyhrál šampionát Ligy mistrů. Od roku 2011, kdy katarské konsorcium investovalo v Paříži, odhaduje se, že investovalo více než 2 miliardy eur, včetně představení superhvězd, jako jsou Neymar, Messi a Ramos, kteří nosí dres Paris Saint-Germain, ale cílem je vyhrát Ligu mistrů stále chyběl v Lize mistrů.

Hráč týdne v Lize mistrů-Vinicius

Začíná první zápas semifinále Ligy mistrů UEFA, kdy Bayern Mnichov hostí Real Madrid. Obě strany nakonec remizovaly 2:2, což zanechalo napětí pro druhé kolo bitvy. Vinicius v dres Real Madrid skóroval dvakrát v tomto utkání. Porazil dalšího kandidáta Hummelse a byl zvolen nejlepším hráčem tohoto týdne Ligy mistrů. Ve 28. minutě prvního poločasu poslal přesnou asistenci veterán Realu Madrid Toni Kroos, který umožnil Viniciusovi snadno dotlačit míč do pokutového území a skórovat, čímž pomohl týmu k vedení 1:0. V 53. minutě se Sane jedinou střelou probil obranou Realu Madrid a razantní střelou se trefil do mrtvého bodu a vyrovnal tak na 1:1 pro Bayern. Pak v 57. minutě vyhrál Bayern pokutový kop v Fotbalové dresy Kane, penaltu se ujal vedení 2:1. V 83. minutě srazil Kim Min-jae v pokutovém území Rodriga, čímž Real Madrid dostal pokutový kop, čímž zablokoval skóre na 2:2. Utkání nakonec skončilo 2:2. Není pochyb o tom, že tato hra může být považována za nejvyšší úroveň v Evropě a obě strany ukázaly mimořádnou sílu. Nicméně, Kim Min-jae se stal ohniskem kontroverze po hře. Možná byl zaskočen tím, že čelil tak vysoké evropské soutěži Kim Min-jae se choval jako obránce v čínské Super League a přímo přispěl dvěma góly Realu Madrid, čímž Bayern promarnil příležitost.

Mohou Spurs zastavit Arsenal?

35. kolo Premier League zahájí velmi očekávaný zápas proti Arsenalu, který už půl měsíce neodehrál zápas hráčů v Fotbalové dresy, Posledních šest kol vyzvou Arsenal, Liverpool a Manchester City, což znamená, že Tottenham v této sezóně výrazně ovlivní pořadí Premier League a dokonce i vlastnictví šampionátu. V aktuálním pořadí je Tottenham 6 bodů za čtvrtou Villou se dvěma zápasy, které zbývá odehrát, a musí získat více bodů, aby dohnal Villu, jinak bude jejich úsilí kvalifikovat se v této sezóně do Ligy mistrů vniveč. Prvním soupeřem Tottenhamu je samozřejmě Arsenal v čele žebříčku. Další, Arsenal má dva zápasy BIG6, proti Tottenhamu a Manchesteru United Doufají, že si udrží neporaženou sezónu. Hlavním cílem týmu je samozřejmě vyhrát mistrovský titul. už je to 20 let a fanoušci nosící dres Arsenal doufají, že Arsenal znovu vyhraje mistrovskou trofej Premier League a prolomí obhajobu titulu Manchesteru City. Tato sezóna je velmi dobrou příležitostí. Nyní jeden bod před Manchesterem City s jedním zápasem v ruce Pokud chce Arsenal ukončit sezónu na prvním místě, musí udržet kompletní vítězství v posledních 4 kolech, což znamená rekord 6 vítězství v řadě. Porazili Wolves a Chelsea a bude pokračovat v následujících zápasech Tottenham, Bournemouth, Manchester United, Everton, to jsou předpoklady, a pak čekat, až Manchester City ztratí body, dokud Manchester City nevyhraje v posledních 5 kolech mít šanci vyhrát šampionát.

Erik ten Hag se vrátí do Eredivisie, aby trénoval Ajax?

Jak dlouho bude Erik ten Hag vést Manchester United? Fanoušci nosící dres Manchester United jsou jedním z témat letošní sezóny. Někteří fanoušci se domnívají, že výkon Erika ten Haga v této sezóně je špatný a Manchester United není v Premier League dostatečně konkurenceschopný. Jsou také někteří fanoušci, kteří věří, že Erik ten Hag postrádá taktické úpravy a není schopen dovést Manchester United k lepším výsledkům. Současné umístění Manchesteru United je stále daleko za Ligou mistrů. V této sezóně zbývá bojovat pouze o pohár FA. bylo těžké přijmout výsledek. Mnohá ​​média v Anglii informovala, že Manchester United po skončení sezóny propustí Erika ten Haga. Přestože jeho smlouva zbývá ještě jeden rok, Manchester United se rozhodl nedat mu čas a příležitost trénovat a odškodné je 10. milionů eur Na Manchester United není velký tlak. Pokud Erik ten Hag letos v létě opustí svou trenérskou pozici v Manchesteru United, má možnost vrátit se do Bundesligy a nadále trénovat Ajax. V Eredivisie je Ajax 33 bodů za první příčkou a výměna trenéra se stala nejlepším způsobem, jak problém vyřešit. Navíc se Ajax chystá změnit své vedení Kroos, který podporuje Erika ten Haga, má s Erikem ten Hagem velmi blízký vztah. Fanoušci v Fotbalové dresy doufají, že Ajax, který kdysi dominoval Eredivisie, znovu vyhraje pohár.

Problémy, kterým bude Leverkusen čelit

I když Leverkusen vyhrál bundesligu pět zápasů s předstihem a celý tým byl v atmosféře radosti. Potíže však přicházejí i na hráče v Fotbalové dresy, na které míří i jiné týmy a tým může letos v létě zaznamenat personální ztráty. Manchester United doufá, že při nejbližší příležitosti získá Frimpong. Uvádí se, že Manchester United provedl klubovou reformu shora dolů poté, co nový majitel Sir Ratcliffe převzal vedení. Kromě výměny velkého počtu vedoucích pracovníků a změny obchodní strategie týmu se chystají také vyčistit sestavu. Frimpong, který má na sobě dres Bayer 04 Leverkusen, má silnou schopnost driblovat s míčem Jeho vynikající rychlost a špičková výbušná síla mu umožňují dokončit průlom s míčem během okamžiku. Ať už jde o poziční válku nebo protiútok týmu, zrychlení je obzvláště důležité. To je přesně to, co nyní Manchester United potřebuje. V taktice protiútoku trenéra Ten Haga potřebují Frimponga, aby dokončil spojení mezi zadní a přední částí týmu. A hráč má také velmi přesnou přihrávku, která týmu pomáhá dosáhnout klíčových přihrávek v boji zblízka. Tím se výrazně zlepší ofenzivní efektivita týmu a kvalita přihrávek. Vzhledem k tomu, že současná hodnota Frimponga v Německu je 50 milionů eur, další jeho podpis Manchesteru United by neměl být levný. Zajímavostí je, že hráčova smlouva obsahuje klauzuli o uvolnění ve výši 35 milionů eur, což pro Leverkusen nemusí být dobrá zpráva. Většinu vynikajících hráčů v týmu, jako jsou Wirtz, Grimaldo a další, si ostatní týmy pamatují.

Atlético Madrid prohrálo zápas a nepostoupilo do semifinále

Druhý zápas čtvrtfinále Ligy mistrů 23-24 začal opět na domácí palubovce Dortmundu. Atlético Madrid znovu vyzývá Dortmund. Dortmund po urputném boji postoupil strhujícím způsobem domácím vítězstvím 5:4 nad Atleticem Madrid a po 11 letech se vrátil do semifinále Ligy mistrů! Ale tato porážka kvalifikovala Atlético na mistrovství světa klubů 2025. Když se podíváme zpět na výkon Atlética Madrid v této Lize mistrů, od skupinové fáze až po vyřazovací kola, spoléhali na svou vytrvalost a mimořádnou sílu, aby znovu a znovu prolomili obléhání. Zejména v osmifinále úspěšně zvrátili Inter Milán v napínavém penaltovém rozstřelu a umožnili fanouškům v dres Atlético Madrid, aby byli svědky houževnatosti a tvrdé práce tohoto týmu. Krása fotbalu však spočívá v jeho nevyzpytatelnosti. Přestože se Atlético Madrid v prvním zápase ujalo vedení 2:1, ve druhém zápase venku se setkalo s nebývalou výzvou. Doma se Dortmund, povzbuzovaný fanoušky v Fotbalové dresy, pustil do mnoha útoků a dobře bránil, čímž obrana Atletica Madrid měla potíže. Za pouhých pět minut prvního poločasu vstřelil Dortmund dva góly a rychle se ujal vedení, čímž vytvořil obrovský tlak na Atletico Madrid. Ve druhém poločase se Atlético Madrid chytlo a vstřelilo dva góly v řadě, jednou vidělo naději na zvrat. Dortmund však nedal Atleticu Madrid příliš prostoru. Tato porážka rázně ukončila cestu Atlética Madrid Ligou mistrů také nálada hráčů a Griezmann také ronil slzy na kurtu.

AC Milán prohrál 0:1 s Římem

V prvním zápase čtvrtfinále Evropské ligy AC Milán a Řím zinscenovali občanskou válku v Serii A. V této sezóně byly v Lize mistrů vymazány všechny týmy Serie A. V Evropské lize postoupily do Ligy mistrů celkem tři týmy. čtvrtfinále, a to Milán, Řím a Atalanta. Fanoušci v dres AC Milán se těší, až tento tým postoupí do závěrečného zúčtování! AC Milán je pevně v prvních dvou v Serii A. Historicky AC Milán sedmkrát vyhrál Ligu mistrů, druhý za Realem Madrid, ale v Evropské lize Milán nevyhrál Evropskou ligu. AC Milán má proti Římu psychickou výhodu, v této sezóně porazil Řím dvakrát doma i venku v Serii A a zůstává neporažen v 9 zápasech proti Římu za sebou. V poslední době získali 7 po sobě jdoucích vítězství v různých soutěžích. Kvůli brzkému vyřazení ze skupiny Ligy mistrů si Pioli stanovil za konečný cíl sezóny mistrovství Evropské ligy. V 17. minutě zápasu Dybala v Fotbalové dresy asistoval Mancinimu k hlavičce, Řím 1:0 AC Milán. Ve druhém poločase Giroud trefil břevno a ani jeden tým neskóroval, nakonec AC Milán 0:1 Řím, Řím vedl 1:0.

Real Madrid doma remizoval s Manchesterem City 3:3

Začíná první zápas čtvrtfinále Ligy mistrů, kde se Real Madrid utká doma s Manchesterem City. Jde o čtvrté střetnutí obou týmů za posledních pět sezón a obě strany to znají. Foden a Gwadiol vstřelili po sobě jdoucí góly a Valverde vstřelil klíčový gól k vyrovnání skóre. Real Madrid nakonec vyrovnal Manchester City 3:3. Necelá 1 minuta zápasu se Joan Armene utkal s Grealishem a rozhodčí mu udělil žlutou kartu. Druhé kolo vynechá poté, co nasbíral dvě žluté. Pro Real Madrid to není dobrá zpráva. Grealish vybojoval pro Manchester City příležitost k rozehrání nastaveného kopu, Silva v dres Manchester City trefil penaltu přímo do sítě a Manchester City se ujal vedení 1:0. Ve 12. minutě si vzal míč Camavinga a nastřelil míč přímo do sítě Real Madrid vyrovnal na 1:1. Ve 14. minutě poslal Vinicius průchozí míč a Rodrigo v klidu protlačil míč do sítě a pomohl Realu Madrid k vedení 2:1.V 66. minutě poslal Stones centr a Foden levačkou trefil světovou vlnu. a pomohl Manchesteru City vyrovnat skóre na 2-2. V 71. minutě Grealish vrátil míč a Gvadiol také vstřelil světový gól a pomohl Manchesteru City vést skóre 3:2. V 79. minutě dokončil centr Vinicius a Valverde v Fotbalové dresy na něj navázal volejem a skóroval, čímž pomohl Realu Madrid vyrovnat skóre na 3:3. Na konci zápasu Real Madrid 3:3 Manchester City, čímž se prodlužuje postup do druhého kola.Manchester City se vrátí domů a utká se s Realem Madrid!