Sprache:

krasnauniformas: Manchester City dosáhl největšího vítězství v FA Cupu6-2

Manchester City dosáhl největšího vítězství v FA Cupu6-2

28 Febr 2024 in 07:25am
V pátém kole anglického FA Cupu se Luton doma utká s obhájcem titulu Manchester City, vítězové obou týmů postoupí do dalšího kola FA Cupu.
Tváří v tvář nově povýšenému týmu v lize mimo domov neprováděl Guardiola žádné drastické rotace, ale rozhodl se jít do toho naplno a pokusit se zpečetit vítězství co nejdříve. První 3 minuty hrál Manchester City hladce, Nunez poslal míč na křídlo, asistenci si připsal De Bruyne v Fotbalové dresy, Harland obešel branku a snadno skóroval 1:0. V 18.minutě Ortega vyrazil míč velkým odkopem.Harland vrátil míč poblíž středového kruhu.De Bruyne míč nezastavil a rychle poslal nádhernou přihrávku.Harland se opřel do středního obránce Lutonu a čelil Crewe.Defenzíva Era přímo pronikl do jeho branky. Za pouhých 15 minut skóroval Harland dvakrát. Ve 40. minutě poslal De Bruyne opět nádhernou přihrávku, Haaland se setřásl obránce a dostal se do jediné šance, Haaland tentokrát nevyužil sílu, ale zvolil chytrou střelu, Krul byl bezmocný. Za pouhých 35 minut se Manchester City ujal vedení 3:0 a Haaland zkompletoval hattrick. Manchester City postoupil do dalšího kola se skóre 6:2.Haaland, který v tomto zápase oblékl dres Manchester City, vstřelil 5 gólů! De Bruyneův návrat přinesl Manchesteru City výrazné efekty! Toto je největší vítězství Manchesteru City od porážky West Hamu 5:0 ve třetím kole roku 2017! Jak Guardiola očekával, Manchester City jde plnou rychlostí k cíli obhájit trojitou korunu v lize, FA Cupu a Lize mistrů.