Sprache:

koszulkapikarska: PSV ustanowiło nowy rekord strzelecki

PSV ustanowiło nowy rekord strzelecki

27 Apr 2024 in 11:19am
Rozpoczyna się 31. runda sezonu 2023-24 Eredivisie, w którym PSV Eindhoven vs Heerenveen. Eindhoven grając na wyjeździe odniosło miażdżące zwycięstwo, pokonując Heerenveen 8:0. Kibice w stroje piłkarskie już wcześniej zaczęli świętować.
W meczu przeciwko Eindhoven, które w tym sezonie ma mocny ofensywny wynik w Eredivisie, Heerenveen nie było w stanie go zatrzymać w tym meczu. W ciągu zaledwie 7 minut Malik Tillman asystował Tillowi w zdobyciu gola na 1:0. W 9. minucie Teze asystował Malikowi Tillmanowi w zdobyciu gola na 2:0.W 11. minucie Luc De Jong podał piłkę do Malika Tillmana, ubranego w koszulka PSV Eindhoven i strzelił 2 gole w zaledwie 2 minuty, 3:0. W 30. minucie Thiel ponownie strzelił gola i strzelił dwa gole, a PSV nadal powiększało wynik, 4-0! W 71. minucie Fellman asystował Lucowi De Jongowi w zdobyciu gola na 7:0. W 83. minucie Luc De Jong zaliczył kolejną asystę, a wisienką na torcie był Van Aanholt. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem PSV 8:0 Heerenveen. Po zwycięstwie w tym meczu z dużym wynikiem PSV odniosło 4 zwycięstwa z rzędu w Eredivisie! Warto wspomnieć, że zwycięstwo 8:0 na wyjeździe było największym wyjazdowym zwycięstwem w historii PSV Eindhoven, ustanawiając nowy rekord w historii drużyny! Na koniec 31. rundy Eredivisie PSV prowadzi z 84 punktami, 27 zwycięstwami, 3 remisami i 1 porażką i ma 9 punktów przewagi nad drugim w tabeli Feyenoordem, który rozpoczął odliczanie do mistrzostw Eredivisie pora roku!