Sprache:

koszulkapikarska: Barcelona pozostaje tuż za nimi z 57

Barcelona pozostaje tuż za nimi z 57

28 Febr 2024 in 05:55am
Po porażce z Bochum Bayern ogłosił, że trener Tuchel odejdzie z zespołu z końcem sezonu.Barcelona pokonała Lipsk u siebie w pierwszej rundzie pucharowej Ligi Mistrzów i szybko wyszła z bagna trzech porażek z rzędu. W 26. kolejce La Liga Barcelona grała z Getafe u siebie.Przeciwnik był niepokonany w poprzednich trzech rundach i był w bardzo dobrej formie.Jednak w spotkaniu z Barceloną, która stopniowo się poprawiała, ostatecznie przegrał z Barceloną .
Dzięki ciągłej grze Yamal, który miał na sobie koszulka FC Barcelona, w końcu odpoczął, a Rafinha zastąpił go w wyjściowym składzie. W rezultacie brazylijski skrzydłowy wykonał podanie i strzał. Xavi zaczął się martwić. Następnie zrobił to Nie wiem, czy pozwolić Rafi Nii kontynuować start. W 20. minucie pierwszej połowy Rafinha podczas kontrataku złapał piłkę, po czym wjechał w pole karne i ostatecznie niskim strzałem zdobył bramkę. Ten atak był odzwierciedleniem osobistych umiejętności w stroje piłkarskie Rafinhy, który w pojedynkę pokonał obronę przeciwnika. W drugiej połowie Felix strzelił gola i zmienił wynik dla drużyny. Następnie Rafinha asystował i podał piłkę w polu karnym, a De Jong pchnął i zdobył bramkę. Po golu Lopeza wynik utrzymywał się na 4:0. Po zdobyciu 3 punktów w tej rundzie Barcelona tymczasowo zajmuje trzecie miejsce z 57 punktami. Do lidera Realu Madryt wciąż brakuje 8 punktów. Czy Barcelona, w której główni gracze Realu są kontuzjowani, będzie w stanie wyprzedzić drużynę w ostatniej fazie meczu?